Tarsus Amerikan Koleji Taban Puanı 2024, Kontenjanı ve Ücret Bilgileri

Tarsus Amerikan Koleji Taban Puanı 2024, Kontenjanı ve Ücret Bilgileri
Tarsus Amerikan Koleji'nin 2024-2025 eğitim yılı için taban puanı, kontenjan ve ücret bilgileri. Tarsus Amerikan Koleji’nin 2024-2025 eğitim yılı için taban puanı, kontenjan ve ücret bilgilerine ulaşın.

Tarsus Amerikan Koleji, 2024-2025 eğitim yılı için öğrenci kabul sürecini başlatmıştır. Merkezi Sınav Sistemi (LGS) sonuçlarına göre öğrenci alacak olan bu prestijli okul, her yıl olduğu gibi bu yıl da yüksek akademik standartları ve zengin eğitim programlarıyla dikkat çekiyor.

Taban Puan ve Kontenjan: 2024-2025 eğitim yılı için taban puan 431 olarak açıklandı. LGS ile kabul edilen öğrencilerden toplam kontenjanı 60 Kız ve 60 Erkek olarak toplam 120 kişidir.

Eğitim Ücretleri: Tarsus Amerikan Koleji’nin 2024-2025 akademik yılı için belirlediği öğrenim ücretleri, eğitimdeki kaliteyi ve okulun sunduğu imkanları yansıtıyor. Peşin ödeme seçeneği tercih edildiğinde, öğrenim ücreti 721.280 TL olarak belirlenmişken, taksitli ödeme yöntemi seçeneklerinde bu miktar 736.000 TL’ye çıkıyor. Bu rakamlar, Tarsus Amerikan Koleji’nin eğitimdeki mükemmeliyetçilik anlayışını ve öğrencilere sağladığı kapsamlı eğitim programlarını göz önünde bulundurarak ayarlanmıştır.

Tarsus Amerikan Koleji, öğrencilere sadece akademik başarılar kazandırmakla kalmayıp, aynı zamanda liderlik, kültürel deneyimler ve sosyal sorumluluk projeleri ile kişisel gelişimlerine de katkıda bulunmaktadır. Nitelikli öğretmen kadrosu ve modern eğitim teknolojileri ile donatılmış olanaklarıyla, öğrencilere en iyi eğitimi sunmayı hedeflemektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.